Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Duel mezi Figueiredem a Morenem bude mít jednoznačný průběh, tuší věhlasný trenér
Deiveson Figueiredo odveta

Duel mezi Figueiredem a Morenem bude mít jednoznačný průběh, tuší věhlasný trenér

Na papíře jejich zápas vypadá velmi vyrovnaně, přesto uznávaný trenér věří, že půjde o jednoznačnou záležitost.

Pokud se na to podíváme z hlediska skóre, vede současný šampion muší váhy nad tím bývalým 1-0-1. Kdyby se Brazilci Figueiredovi tedy nyní podařilo vyhrát, může výsledek pouze dorovnat.

Toto je ale pouze ta teoretická část. Té praktické se dočkáme na turnaji UFC 270, jenž se bude konat už přespříští víkend 22. ledna v kalifornském Anaheimu. Zde Deiveson podle predikcí skóre vůbec nedorovná, spíše své titulové šance úplně pohřbí hluboko pod zem.

„Ačkoliv to na papíře zrovna tak nevypadá, tak stejně tento duel vidím poměrně jednoznačně. Stačí si povšimnout toho, jaký pokrok Brandon Moreno za poslední měsíce a roky udělal,“ chopil se slova slavný trenér a komentátor Teddy Atlas.

Moreno je nyní člověkem, který vévodí celkové kvalitě muší váhy. Nikdo zde není lepší. Už minule se opravdu skvěle dokázal na Figueireda připravit. Ukázal mi, že dokáže číst hru a předvídat tahy soupeře. Podle mě teď bude navíc v psychické pohodě, jelikož už ví, jak Figueireda porazit,“ řekl Atlas v pořadu Fight.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin