top fight logo export web
d189cf87c35ad34755822dc13ce44571c20f5482

Duel s Poirierem padl, kdo tam je dál pro Diaze? Prostě budu bojovat s Khabibem, až bude připravený, říká

Kromě Conora McGregora, který si svůj velkolepý comeback naplánoval na 6. října, se nám měl také po dvouleté přestávce představit Nate Diaz, na něhož v rámci UFC 230 čekal Dustin Poirier. Jak je ale vidět, tento střet se prozatím odložil na neurčito a Nate už hledá výzvy někdy jinde.

Pokud jde o tak kontaktní sport, zranění jsou v něm běžnou věcí a bohužel i jedno takové potkalo devětadvacetiletého borce Dustina Poiriera, který měl původně své místo přepustit jinému zápasníkovi. 

Jakmile začalo hledání náhrady, do hry vstoupil i sám Diaz, který veškeré snahy UFC sehnat mu vhodného soupeře utnul ještě v zárodku. Když jeho duel nevyšel, neměl zájem brát žádný jiný.

Nate Diaz se vrací

Chvíli na to bylo ovšem ticho, až se najednou zjevili novináři a ptali se ho, co bude dál, načež jim on odpověděl: „Prostě budu bojovat s Khabibem, až bude připravený.“ 

Borec, který se vyžívá v submisích, totiž v minulosti naznačil, že by byl rád prvním, kdo ruskému orlovi nakope zadek. 

Ačkoliv se prozatím jedná o téměř nereálný pohled na věc, jelikož se Khabib nevyhne suspendaci, Diazovi případná časová prodleva nevadí a opakuje, že si na doposud nepřemoženého šampiona rád počká. Uvidíme tedy, jak to celé dopadne.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.