top fight logo export web
Sedriques Dumas matej penaz

Dumas? Wow! Z Peňáze si udělal snadnou kořist, chválil White výkon nového člena UFC

Sedriques Dumas si bleskovou a dominantní výhrou nad Matějem Peňázem vysloužil Whiteův obdiv a lístek do UFC.

Během úterní noci se konala další část Dana White Contender Series, jíž se účastnil i český zástupce Matěj „Money“ Peňáz. Ten sice do boje proti potetovanému americkému soupeři nastoupil jako favorit, který mohl mít i postojově navrch, ale zato doplatil na další aspekty MMA.

Jak jeho soupeř prozradil, tak věděl, že Matěj může mít potíže na zemi. A ačkoliv je i Dumas uznávaný postojář, nyní učinil výjimku a přesunul tento zápas na zem. Při první možné příležitosti následně nasadil gilotinu a rázem bylo po všem.

„Tak tenhle kluk mě naprosto překvapil!“ žasl Dana White po předvedeném výkonu svého nového bojovníka. „Jakmile jsem viděl, jak se chová, jak vystupuje a jak mluví, začal jsem mu věřit. A on mě nezklamal,“ přidával s ohromnou dávkou nadšení.

„Matěj Peňáz je zkušený postojář, kickboxer se skóre 23-3. Má za sebou více než 60 amatérských duelů, a i tak si z něj Dumas udělal snadnou kořist. Gratuluji ti, kluku, vysloužil sis lístek do UFC!“ vzkazoval americkému bijci.

Matěj Peňáz se tedy vrátí domů, kde bude v dalších měsících pokračovat v tvrdé přípravě, aby mohl i nadále rozvíjet svou zem. A nikde potom není vyloučeno, že by si svou šanci v boji o vstupenku do UFC nemohl střihnout znova. Bude to chtít ovšem čas.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!