top fight logo export web
b9a7fa739f105af8ae323c9f09339fb642bea15f

Dustin Poirier mluví o svých plánech v UFC, vysněných soupeřích i titulových ambicích

Jakmile v září minulého roku podlehl Khabibovi Nurmagomedovi, odebral se Dustin Poirier na nějaký čas z veškerého bojového dění. Na vině byla operace kyčle, která jedenatřicetiletého Američana trápila již delší dobu. Nyní se Poirier opět rozehřívá a doufá, že bude moct naskočit do akce. Jak zní jeho plány?

„Snažím se být připraven tak moc, jak jen to bude možné, ale není to v mé pozici zrovna nejjednodušší. Stále jsou věci, které si nemohu dovolit, k tomu navíc je všechno zavřené,“ odhalil bývalý dočasný šampion z divize lehké váhy, jenž se měl v době svého návratu utkat s Danem Hookerem. Tento zápas byl ovšem vlivem pandemie koronaviru odložen na neurčito. Podle mnohých byl dokonce zrušen.

„Držím si decentní formu, ale nejedná se o zápasnickou formu. Zatím nemám možnost plně trénovat. Mohu jen bouchat do pytlů a občas se sejdu s přáteli, kteří mají nějaké zkušenosti na profesionální úrovni, v soukromém gymu, kde procvičujeme boj na zemi. Vedle toho mohu jen sedět doma a přemýšlet. Nikdo nevíme, kdy tohle všechno skončí a co bude za pár měsíců,“ sděloval.

Dustin Poirier a jeho plány v UFC

Až se vše rozeběhne, Poirier by se rád dostal do bojového koloběhu na cestou za titulem. „Určitě budu chtít usilovat o pás lehké váhy. Na to myslím už teď. Jakmile to bude možné, chci jenom velké zápasy. Chci ty nejvýše postavené chlápky v žebříčku a chci zase začít vyhrávat,“ poodhaloval své plány.

Mezi soupeři touží zejména po jednom jménu. A to jména dává momentálně největší smysl. „Conor McGregor je soupeř, který aktuálně dává největší smysl. Rád bych s ním měl odvetu a můžeme si to dát klidně ve velterové váze (která nyní Irovi vyhovuje). Na jménu samozřejmě nezáleží, chci se dostat zpět k titulovým bitvám a chci ty nejtěžší soupeře, které mě k nim dovedou. Conor je zaručeně jedním z nich,“ uzavíral zápasník, jehož MMA rekord se skládá z pětadvaceti výher a šesti porážek.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.