top fight logo export web
dustin poirier ufc top zapasnik

Dustin Poirier odhalil, kdo se s největší pravděpodobností stane jeho příští soupeř

Zápas s Natem Diazem mu nevyšel, a tak mu zbývá už jenom se vrátit zpět do titulového pořadníku a řídit se oficiálními žebříčky UFC.

Dustin Poirier původně hovořil o tom, že se mu možná do lehké váhy už shodit nepodaří, ale to zjevně mluvil ještě pod vlivem emocí. Když totiž prohrál s Charlesem Oliveirou, cítil se na dně.

„Je to už podruhé, co jsem byl v titulovém boji uškrcen. Tentokrát v tom ale cítím víc vlastní chybu a je to možná naposled, co jste mě v lehké váze viděli,“ bědoval.

Po dvou ztracených mistrovských zápasech tedy Dustin usiloval o money fight s Natem Diazem, ovšem ten mu Dana White velmi brzo zatrhl. A tak mu zbývá už jen se zaměřit na žebříčky lehké či velterové váhy.

„UFC mě teď drží zkrátka. Chvíli mi přišlo, že si mě šetří pro McGregorův návrat, ale potom vyšlo najevo, že se McGregor vrátí nejdříve až na konci roku. Proto mi snad dovolí bojovat dříve,“ doufá.

poirier zena

A v jaké váze to tedy bude? „Myslím si, že lehké váze dám ještě jednu šanci. Není to sice už má optimální hmotnostní kategorie, ale nachází se v ní pro mě více atraktivních možností,“ uvedl Poirier.

Soupeře má již vytipovaného. „Pravděpodobně to bude vítěz zápasu Chandler vs. Ferguson. Obě možnosti jsou pro diváky velmi lákavé a já chci bojovat hlavně pro fanoušky, když už mi toho času tady taky moc nezbývá,“ prohlásil Poirier, který se ještě plně nezotavil z té porážky s Oliveirou.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.