top fight logo export web
Dustin Poirier

Dustin Poirier odhalil, na jakého soupeře se nyní zaměřuje

Po výhře nad Michaelem Chandlerem si Dustin Poirier vybral dalšího vrcholného soupeře z divize lehké váhy.

Protože je boj o titul pevně rozhodnut – Islam Makhachev bude svůj pás obhajovat proti Alexanderovi Volkanovskimu – nezbývá ostatním bojovníkům v divizi nic jiného, než si počkat a případně potvrdit svou pozici nové vyzývatelské jedničky.

O tento post usiluje i americký „Diamond“ Dustin Poirier, který na posledním UFC turnaji přemohl Michaela Chandlera. Zároveň se netají tím, že by rád v lehké váze dostal novou šanci, a proto vyzval dalšího elitního borce.

„Rád bych se utkal s Beneilem Dariushem,“ řekl Poirier na tiskové konferenci v New Yorku. „Myslím si, že tento zápas dává dokonalý smysl, protože se oba pohybujeme okolo vrcholu žebříčku a oba usilujeme o mistrovskou příležitost,“ vyjasňoval.

„Každopádně neříkám, že tato bitva stoprocentně dopadne. Pouze jste se mě zeptali a já vám přednesl svůj návrh. Myslím si, že by duel s Beneilem mohl určit nového vyzývatele, a věřím, že to UFC vidí stejně. Počkáme si na verdikt a uvidíme,“ pronesl vítěz jednoho z nejlepších soubojů turnaje UFC 281.

Beneil Dariush ufc mma
Beneil Dariush

Soudě dle posledního tvrzení, Dustin Poirier tak evidentně nemá zájem o čtvrtý zápas proti Conoru McGregorovi, který se vrátí přibližně někdy v květnu/červnu příštího roku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!