top fight logo export web
Poirier a Chandler se utkaji na UFC 281

Dustin Poirier potvrdil taktiku na zápas s Chandlerem a fanoušky dostal do varu

UFC 281 v New Yorku nabídne epický střet dvou lehkých vah, které si už teď slibují, že se setkají uprostřed klece a budou se řezat hlava nehlava.

Co Michael Chandler přišel do UFC, začal se podepisovat pod jeden výkon večera za druhým. Parádní štípanou předvedl například s Justinem Gaethjem, a i když prohrál, dodržel své slovo a odhodlaně přijal každou ránu, která na něho letěla.

Jelikož si diváci tento brutální styl zápasu užili, slíbil jim Chandler, že bude usilovat o podobný průběh i v duelu s Dustinem Poirierem. A svého soupeře se zeptal, zdali to cítí stejně. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

Gaethje Poirier
Gaethje vs. Poirier

„Slyšel jsem, co Chandler říkal, a musím ho potěšit. Já sám jsem nic jiného ani neočekával. Přijdeme do klece a ukážeme, kdo z nás dvou je lepší boxer a kdo déle vydrží. Bude to jako srážka dvou náklaďáků!“ lákal skrze obrazovky BT Sport Dustin Poirier na svůj duel.

„Vím, že je Mike dobrý bojovník, jeho údery jsou mnohdy nečitelné. Takže ačkoliv věřím, že jsem lepší, tak musím být velmi ostražitý. V našem agresivním stylu může jeden úder rozhodnout o všem,“ je si Poirier dobře vědom.

UFC 281 nám odstartuje již příští víkend. O hlavní náplň večera se postarají Israel Adesanya s Alexem Pereirou a sekundovat jim bude Carla Esparza s Weili Zhang.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!