top fight logo export web
de0729a15124da731d445483a787104f485de7cd

Dustin Poirier přináší důležitou zprávu týkající se trilogie s Conorem McGregorem

Že by přece jen UFC vyhovělo Conorovi a jeho požadavku o okamžité trilogii?

Momentálně byste nenašli divizi, jejíž situace je více zamotaná. O titul v lehké váze usiluje bezmála pět jmen a ještě tu máme šampiona, který se zřejmě už nevrátí.

Kdybychom se drželi žebříčků, o uvolněný titul by si to měli rozdat Dustin Poirier (aktuálně nejvýše postavený) s Charlesem Oliveirou (držitel osmizápasové vítězné série). Potíž je ale v tom, že Conor McGregor a jeho vlivný management volají po trilogii s Dustinem a Oliveira není oblíbencem šéfa UFC, neboť z něho necítí takový finanční zisk.

Vše tedy pravděpodobně spěje do bodu, kdy se nebudeme držet žádných žebříčků a fanoušci se naopak dočkají irsko-americké trilogie. Aspoň takto to naznačil sám Diamond.

„Sami přece víte, že to podnikneme potřetí!“ uvedl burcující Poirier na svém Twitteru, kde jednoznačně cílil na dotazy fanoušků, kteří se ho ptali, co bude příště.

Co by tento krok znamenal pro divizi lehké váhy? Pokud Khabib zůstane v důchodu, s čímž se víceméně počítá, o uvolněný pás se buďto utkají právě Dustin s Conorem, anebo se jej pokusí získat Charles Oliveira s Michaelem Chandlerem. Ve hře zůstává i Justin Gaethje, ale od něho se ještě nedávno požadovalo, aby vyhrál aspoň jeden zápas, než bude moct být do této mistrovské konverzace opět zařazen.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.