top fight logo export web
gaethje1

Eddie Alvarez predikuje výsledek bitvy Chandler vs. Gaethje. Tuší jen jeden možný průběh

Na oko vypadá bitva mezi Chandlerem a Gaethjem vyrovnaně, podle Eddieho Alvareze to ovšem bude jednoznačná záležitost.

Bývalý šampion lehké váhy UFC sice také jako mnoho fanoušků od této války očekává čiré násilí, ale z tohoto násilí může vzniknout jenom jeden jediný vítěz. Jeho jméno v podstatě známe už nyní.

„Justin Gaethje vyhraje na KO. Věřím tomu, protože nikdo v UFC nemá takové leg kicky a Mike (Chandler) nemá bůhvíjakou obranu,“ rozpovídal se Alvarez, který sám Chandlerovi čelil ještě pod taktovkou Bellatoru. Porazil ho v těsném poměru na body.

„Jediná cesta, jak může Mike vyhrát, je skrze wrestling, tam by mohl dominovat. Pokud to ovšem zůstane v postoji, pak bych řekl, že to Gaethje vyhraje via KO,“ dodal Alvarez.

O wrestlingu tu už v minulosti řeč byla. Jedná se o aspekt, kterého se možná Gaethje trochu bojí. Obává se, že Chandler upustí od slíbené postojářské přestřelky a půjde po takedownu.

Budeme-li se ale držet předzápasových prognóz, oba bijci si slibují, že jinde jak v postoji se tato válka konat nebude. Tak uvidíme, zdali svým slovům dostojí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.