top fight logo export web
Muhammad Edwards

Edwards a boj o titul? Strašně nezasloužené, myslí si Muhammad. Na jeho místě by se styděl

Leon „Rocky“ Edwards se poslední roky vnořil do té vyčkávací role, ze které nehodlal vystoupit, než mu někdo přihraje zápas o titul.  

To se v podstatě stalo až nyní. Dana White řekl, že se na závěr léta pokusí domluvit pro velterovou váhu novou titulovou bitvu, jíž bude Rocky nedílnou součástí. Tento výrok ovšem naštval další potenciální vyzývatele v divizi.

„Jak může jít o titul člověk, který byl poslední tři roky v podstatě úplně neaktivní?“ diví se takový Belal Muhammad, který sám doufá, že se na něj jednoho dne usměje mistrovská příležitost.

„Pojďme si to sečíst. Leon bojoval s Natem Diazem, kterého porazil s hodně odřenýma ušima. A vedle toho nic. Tři roky pauza. Je tohle skutečně resumé člověka, který si má vysloužit boj o pás? Podle mě ne,“ odpověděl si.

„Na jeho místě bych se za sebe strašně styděl. Kdyby měl soudnost, tak před Usmanem přijme ještě jeden fight. Je mi jasné, že tohle on neudělá, bude raději čekat na svou prohru v tituláku a teprve až potom se nechá porazit i ode mě,“ završil Muhammad svou provokativní řeč.

Leon Edwards se v kleci naposledy objevil loni v červnu, když na body udolal Natea Diaze. Tři měsíce předtím se střetl právě s Muhammadem, s nímž si střihl pouhé jedno kolo, zápas totiž zastavilo nechtěné píchnutí do oka.

Předtím ovšem „Rocky“ téměř čtyřiadvacet měsíců chyběl. Brzdila ho jak zranění, tak i myšlenka, že mu někdo zadarmo konečně přihraje titulovou šanci.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.