top fight logo export web
Jorge Masvidal plánuje rovnou tři zápasy s jedním soupeřem

Edwards je nespokojený s Masvidalovým přístupem: Ten člověk si už chodí jenom pro výplaty!

Víc ostudný výkon, než jaký Masvidal předvedl proti Covingtonovi, už asi předvést ani nešlo.

Leon Edwards nemá Masvidala zrovna v lásce, ovšem co je pravda, jest to, že se s ním kdysi dožadoval vzájemného zápasu. Jediné odpovědi, které se ale dočkal, bylo ne. A britský zápasník dneska už dobře ví proč.

„Masvidal je jenom ten typ zápasníka, který si chodí pro výplaty. Moc dobře věděl, že bych mu dal bídu, ale za ty peníze mu to nestálo, a tak se rozhodl raději dostat bídu od Covingtona,“ nechával se slyšet.

Ostuda v přímém přenosu

„Pokud jste profesionální fighter, očekává se od vás nějaké nasazení. Ovšem to, s čím přišel Jorge, bylo naprosto trestuhodné. Proti Colbymu bojoval jak dlouho? Dvě až tři minuty? Z pětadvaceti? Jeho bojovým plánem bylo ubránit se od co největší nakládačky a pak se vrátit domů s tučným šekem,“ myslí si Edwards.

„Od Jorgeho toho v UFC už moc očekávat nemůžeme. Teď má tři jasné prohry v řadě, nemládne, lepší už nebude. Podle mě si sebere tak ještě jeden či dva šeky a půjde do důchodu,“ dodal Edwards.

Co ale nebylo zmíněno, je to, že nyní na Masvidala čeká soudní řízení, z něhož může odejít jako poražený. A pokud se tak stane, čeká ho až pět let za mřížemi. S jeho kariérou by tedy nastal konec mnohem dříve.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.