top fight logo export web
edwards masvidal zapas

Edwardsův tým se ostře opřel do „Jidáše“ Masvidala: Čas odplaty se blíží!

Leon Edwards ani jeho tým stále nemohou zapomenout na to zákeřné Masvidalovo napadení z března roku 2019.

Záležitosti mezi oběma tábory se toho dne staly osobní a přetrvávají prakticky dodnes. To je samo o sobě signálem, že je vzájemný zápas nevyhnutelný.

Hlavní problém nastával tehdy, co se Leon s Jorgem nebyli schopni domluvit na možném termínu. Jedna strana vinila tu druhou ze strachu, a tak jsme se za tři roky žádného vyrovnání účtů nedočkali. S mistrovským pásem jsou ovšem ty vyjednávací argumenty silnější.

„Víme, jaký je Masvidal srab. Víme, že kdybychom se s ním utkali, tak mu Leon neskutečně nařeže. Teď, když máme mistrovský pás, nás už nemůže jen tak přehlížet. Už nás nemůže jen tak ignorovat,“ zaznělo z úst Davea Lovella, Edwardsova kouče.

„Nejsme tak zbabělí, abychom na lidi útočili zezadu, když to nečekají. Jsme připraveni si vyřizovat účty profesionálně, v kleci. Takže Jidáši Masvidale, čas odplaty se blíží. Já i celý tým se těšíme na to, že se spolu jednoho dne setkáme,“ vzkázal Lovell skrze portál MMA Junkie.

Vzhledem k tomu, jak jsou tyto spory žhavé, na ně musel reagovat i sám Dana White. Ten trvá na tom, že má-li si Masvidal vysloužit další šanci v boji o titul, potřebuje teď vyhrát nějaký zápas. Platí tak, že nejprve dostane Kamaru Usman šanci si svůj pás vybojovat zpátky.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!