top fight logo export web
ferguson diaz mma ufc vysledek

El Cucuy je legenda, nejdu kur*a nikam, ohradil se Ferguson proti kritice

Na kontě má pět proher v řadě a po výkonu nad Natem Diazem pomalu nikdo nevěří, že se ještě zvedne.

Tony Ferguson je nepochybně legendou smíšených bojových umění a kdysi patřil k největším hrozbám celé nabité lehké váhy. Čas jej ale dohnal a od osudné porážky s Justinem Gaethjem to s ním v podstatě jde jenom z kopce.

V souvislosti s touto upadající formou je Fergusonovi předhazováno, zdali nenastal nejvyšší čas, aby to konečně zabalil. To on ovšem odmítá. Hlásí, že se stále teprve „rozkoukává“.

„Tahle poslední prohra jde tak trochu za mým rohem. Křičel na mě, abych se vydal po takedownu, ačkoliv jsem trénoval na postojáře a Nate pro změnu na wrestlera. Proto byl připravený a věděl, kde a jak mě uchopit,“ popsal Ferguson.

tony ferguson ufc mma zapas navrat

„Nebojte ale, nikdo nebude vyhozen, žádné spěchy. Pouze potřebuju udělat pár úprav a vrátím se zpátky silnější. Zápasy si užívám, mí fanoušci si je užívají. El Cucuy je legenda, proto kurva nejdu nikam,“ vyslal jasný signál, že se vzdávat nehodlá.

Větší obavu ovšem bude představovat Dana White. Bojovník s pěti prohrami v řadě, vysokým platem a uvadajícími výkony mu nebude sedět do koncepce. Dá se předpokládat, že s Tonym brzy rozváže smlouvu. Možná ani potenciální výhra v dalším zápase, pokud k němu ještě dojde, na jeho osudu už moc nezmění.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!