top fight logo export web
dana white vyjadreni

Epická reakce! Takto Jiří Procházka pobláznil Danu Whitea

Dana White se sice do Singapuru osobně nedostavil, ale turnaj s Procházkou si ani tak nenechal ujít.

Vrchní boss z hvězdné UFC se na proslulý galavečer díval z pohodlí svého domova, kde se dokonce sám nahrával. Po celou dobu přenosu z něho padala samá slova chvály, a když se blížil konec, tak málem „explodoval“.

Jiří BJP Procházka, který je rozený postojář a držel honosnou sérii knokautů v řadě, nyní donutil odklepat celoživotního zemaře. Taková exkluzivita se prostě jen tak často nevidí.

„Cože, on odklepal! To v žádném případě! On fakt odklepal! Jiří ho ku*va donutil se vzdát. No to ne!“ divil se sám Dana White, který byl však evidentně příjemně překvapen. Nedá se říct, že by to českému borci nepřál.

„To byl zas*aně dobrý fight. Co tohle jen bylo za ku*evskou válku?! Asi mi vybouchne telefon,“ vysoukal ze sebe pod náporem emocí, které v něm asi budou ještě nějakou chvíli rezonovat.

Co teď bude dál?

Nabízí se možnost, že si to Procházka s Teixeirou střihne znovu, ale spíše více reálná bude ta varianta, že se dočkáme „Bitvy o Evropu“ s Janem Blachowiczem. Oficiální stanovisko k nám ovšem přijde až časem.

Co se Procházky týče, vybírat si nehodlá. „Jestli to bude opět Glover Teixeira nebo nově Jan Blachowicz, na tom nezáleží. Jen mi dejte čas, abych se mohl uzdravit a projít si chyby, které jsem nadrobil. Přísahám, že se do příště zlepším. Dozajista uvidíte mé nové já,“ slíbil Procházka na tiskové konferenci, kam se přesunul už coby jako nový šampion polotěžké váhy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!