top fight logo export web
b8419a2c7d130e55b09d863953f167b98f2d1210

Éra Jona Jonese je u konce, slibuje Gustafsson. Jaké trumfy na něho hodlá vytáhnout?

V roce 2013 se poprvé utkali, ale v té době mu zrovna štěstí nepřálo. Švédská hvězda pro někoho možná nespravedlivě podlehla newyorskému borci chladnokrevně na body a na své konto si připsala jen hořkou porážku. Nyní nastal čas odvety. 

Jon Jones byl kdysi hrdina, jehož kariéra byla téměř bezchybná, kdyby se (podle vlastních slov neúmyslně) neprovinil proti dopingovým předpisům. Pak přišla jen dlouhá pauza a lidé se začali ptát, zdali dokáže svůj úspěch zopakovat. 

Jon Jones je dosud neporažený

A dokáže to vůbec? Dle prognózy „The Mauelera“ je éra kdysi slavného „Bonese“ u konce. „Na tuhle šanci jsem čekal opravdu dlouho, tak mi věřte, když vám řeknu, že jsem motivovaný více než kdy jindy,“ překypoval sebevědomím.

Všemu předcházela tvrdá příprava. „Celé roky jsem se připravoval. Celé ty roky jsem čekal na chvíli, jako je tahle. Každý svůj trénink jsem se zaměřoval na něho. Býval to nejlepší chlápek, jakého jsme tu měli, ale s tím je teď konec,“ svěřoval se.

Snad se dostaví i výsledky. „Nemohl bych tomu obětovat už více. Dal jsem do toho naprosto vše. Tohle je má druhá šance, můj titulový zápas i můj sen. UFC 232, Los Angeles, těšte se,“ uzavřel muž, na něhož již teď sází téměř všichni v Evropě.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.