top fight logo export web
cruz vera zapas ufc

Éra končí. Je na čase předat pochodeň, reaguje šampion na prohru Cruze

Dominick Cruz je legendou bantamové váhy, jeho aktivní čas na profesionální úrovni se ale blíží ke konci.

Diváci se nyní o víkendu na klasickém Fight Night turnaji dočkali v podstatě již střetu generací. V jednom rohu stál Marlon Vera, ve druhém veterán Dominick Cruz.

Karty byly k bývalému šampionovi vskutku nemilosrdné. Hned v prvním kole ucítil tvrdost Marlonových úderů a ve čtvrtém dokonce i kopu, který byl nakonec ukončující.

Pokud nám měl tento zápas něco říct, pak to, že se Cruz na vrcholné příčky již asi jen tak nedostane. A co hůř, kromě reflexů ztrácí i odolnost.

„Nás otec čas je vskutku nepřemožen. Upozorňoval jsem na to už dříve, že na tomto souboji může dojít k předání pochodně,“ vysledoval současný mistr bantamové divize Aljamain Sterling.

„Chito ještě umí přijímat rány, Cruz už tak moc ne. Tohle je zkrátka koloběh této hry. Chito dostal Cruze ve správný čas své kariéry. Dobrá výhra!“ přidal se s gratulací.

marlo vera ufc fight night

Sterling tak trochu naznačil, že kdyby Dominick s Marlonem bojoval o několik let dříve, nemusel by nutně prohrát. V sedmatřiceti letech se ale od něj již zázraky očekávat nedají, což nepochybně cítí i fanoušci.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!