top fight logo export web
Covington Strickland Rock Smith

Facka na Oscarech? Kdyby ji dostal Covington, už by volal policii a honil péro Trumpovi, uvedl Strickland

Sean Strickland si v souvislosti s událostí, k níž došlo na udělování cen Oscarů, neodpustil rýpnutí do Colbyho Covingtona.

Ten byl před týdnem před miamskou restaurací napaden svým známým rivalem Jorgem Masvidalem, na což zareagoval tak, že zavolal policii, a ještě Jorgeho obvinil z ublížení na zdraví.

K podobné události došlo nyní na Oscarech, kde si komik Chris Rock při bavení publika neodpustil poznámku k ženě Willa Smithe. Ani on neudržel nervy na uzdě a přímo v živém vysílání vlepil Chrisovi facku.

Pokud se někde perou celebrity, přiláká to světovou pozornost. Mnoho MMA zápasníků k tomu napsalo svůj komentář, ovšem nejvýrazněji se projevil zejména Sean Strickland. Ten se totiž nebál zarýt pěkně hluboko.

„Umírám smíchy! Kdyby tu facku dostal Colby Covington, hned by volal policii, zatímco by u toho drandil Karla Donaldu Trumpovi,“ vysmíval se Strickland, přičemž připomněl Colbyho náklonnost k bývalému americkému prezidentovi.

„Dobrá práce, Chrisi Rocku, přijals to jako chlap! I když si myslím, že by sis měl Willa odchytit ještě někde na parkovišti,“ podotkl.

Sean Strickland je člověk, který dává slovům volný průchod, a proto ho netrápí, jak moc svým vyjadřováním někoho urazí. V trashtalku se vyloženě nevyžívá, zato ovšem když už něco řekne, tak to stojí za to.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.