top fight logo export web
5d308820a7e689c78e769572855f71d34a7979a2

Ferguson hlásí: Cowboy byl sestřelen, na řadě je Khabib nebo McNuggets

Velký návrat má za sebou a nyní už se začal poohlížet za dalšími cíli. Po skalpu houževnatého Donalda Cerroneho si bývalý dočasný šampion lehké váhy přeje konečně zaútočit na ten pravý titul. Bude mu to však umožněno?

„Důležité je se držet na té vítězné vlně,“ reagoval „El Cucuy“ na otázku ohledně svých budoucích plánů. „Co zní lépe než dvanáct výher v řadě? Třináct výher v řadě!“ odpovídal s úsměvem na tváři, přičemž se ve svých myšlenkách uchyloval k jednomu velkému jménu, které by rád konečně potkal. „Jestli to nezvládne Dustin, tak to budu muset udělat já. Tiramisu (Khabib Nurmagomedov) potřebuje, aby mu konečně někdo nakopal zadek.“

Vzhledem k okolnostem se však začalo dokonce mluvit o odvetě s Cowboyem. Je patrné, že tento tah by v současné chvíli Fergusona posunul o krok zpět. Kdo v UFC kdy měl po sobě dvanáct výher a navíc nebojoval o titul? „Uvidíme, co se stane, ale odveta by se mi líbila,“ svěřoval se Dana White, jenž si bude muset počkat na zprávy lékařů, jestli Cerroneho tvář nečítá nějaké zlomeniny. Pak by se tento plán mohl snadno zbortit.

Fergusonův plán je nicméně zcela odlišný. „Cowboy byl sestřelen, na řadě je Khabib nebo McNuggets (Conor McGregor),“ hlásí sebevědomě. „Kdybych bojoval s Khabibem, říkám vám, že bych ho položil na záda a zničil ho ve stylu sambo, jako to ještě od nikoho nezažil. A co se týká McNuggeta, rád bych s ním bojoval v postoji, pěkně tváří v tvář. Respektuji ho jako atleta, ale mimo tyhle stěny je to jen prostý hňup,“ vypovídal „El Cucuy“.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!