top fight logo export web
c8223ec6ec25ef581a096a371f87065ae9ebae58

Ferguson odpovídá na výzvu od Poiriera: Nemusíš se ani vyjadřovat. Už dlouho vím, jak tě porazit

Zatímco UFC čeká, jak dopadne případ Khabib vs. Conor vs. nevadská komise, tak ostatní zápasníci hoří nedočkavostí a začínají si plánovat souboje mezi sebou. Jedním z nich byl i Dustin Poirier, který na dálku vyzval Tonyho Fergusona. 

Pokud někomu přijde neférová současná situace, pak vězte, že nejste sami. Dana White sice nastínil možný scénář, kdo by se s kým mohl utkat, ale všechny jeho plány zahrnují jak Eagla, tak Notourise. Tedy borce, kteří jsou oba minimálně do 29. ledna, kdy je čeká setkání s komisí, mimo hru. 

Dustin Poirier posílá výzvu v UFC

Toto tvrzení se ale nelíbilo Poirierovi, který se po pár ostrých výrazech na adresu organizace rozhodl nelenit a vyzval druhého nejvýše postaveného bojovníka k vzájemnému měření sil, jehož vítěz by si odnesl Khabibův mistrovský pás. 

Ferguson naposledy na UFC 229 rozšířil svou kolonku výher na 11 po sobě jdoucích úspěchů v řadě a řekl si o čestné slovo v příští bitvě o titul. U té se sice neví, kdy přijde, zato se mu nabízí řešení, jak celý tento „problém“ uspěchat. Jeho komentář však spíš umlčel prvního borce. 

Tony Ferguson jde do boje

„Hochu, měl jsem tě rád mnohem více, když jsi byl zticha. Nesnaž se si pokazit dobré mínění, které jsem o tobě měl. Sám přeci musíš dobře vědět, že já jsem nejlepší v této divizi. Nemusíš se ani snažit, u tebe už dávno vím, jak tě porazit,“ napsal El Cucuy na svém instagramu. 

Ačkoliv Poirier na tuto zprávu ještě odpověděl, kde citoval, ať mu to jde osobně předvést, nejeví se nám pravděpodobné, že by UFC nad jejich duelem vůbec uvažovalo. Minimálně ne do té doby, než odpoví nevadská komise, která drží veškeré trumfy a bez jejíhož verdiktu šéf společnosti nebude jednat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!