top fight logo export web
Deiveson Figueiredo odveta

Figueiredo si poručil částku, kterou chce dostat za čtvrtý zápas s Morenem

Ještě během svého vítězného pozápasového proslovu Figueiredo avizoval, že je s Morenem připraven to rozjet i počtvrté. To se ale ještě nevědělo, jaké finanční podmínky si bude nárokovat.

Nejen v poslední době se v UFC rozvinul takový trend, podle kterého si zápasníci začali říkat o vyšší mzdy.

Jon Jones si řekl o astronomickou částku za fight s Francisem Ngannoum, Jorge Masvidal za fight s Colbym Covingtonem, Kamaru Usman se dokonce dožadoval sta milionů dolarů, aby čelil Israelu Adesanyovi. A podobně k tomu přistupuje i staronový šampion muší váhy.

„Nyní to přešlo do bodu, kdy se na můj zápas s Brandonem Morenem nemůžeme koukat jako na nějakou obyčejnou titulovou bitvu. Toto už je historické měření. Takové, které bude přepisovat dějiny celého UFC. A proto pokud si UFC přeje mou účast na tomto historickém zápisu, pak bych chtěl šek s výplatou na jeden milion dolarů,“ sdělil Figueiredo skrze pořad MMA Hour své podmínky.

Muší váha UFC už bohužel stála na místě poměrně dlouhou dobu, a proto bychom se nemohli divit ani té verzi, kdy bude Figueiredo postaven před obhajobu proti jinému soupeři, než je Moreno. Teprve až po čase by se mohlo začít řešit čtvrté měření sil.

Druhá věc je také ta, jak Dana White odpoví na tyto platové požadavky. Téma financí je pro něho poměrně posvátné a skutečně jen naprosté minimum lidí bylo s jejich prosbami vyslyšeno.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.