top fight logo export web
Deiveson Figueiredo odveta

Figueiredo si poručil částku, kterou chce dostat za čtvrtý zápas s Morenem

Ještě během svého vítězného pozápasového proslovu Figueiredo avizoval, že je s Morenem připraven to rozjet i počtvrté. To se ale ještě nevědělo, jaké finanční podmínky si bude nárokovat.

Nejen v poslední době se v UFC rozvinul takový trend, podle kterého si zápasníci začali říkat o vyšší mzdy.

Jon Jones si řekl o astronomickou částku za fight s Francisem Ngannoum, Jorge Masvidal za fight s Colbym Covingtonem, Kamaru Usman se dokonce dožadoval sta milionů dolarů, aby čelil Israelu Adesanyovi. A podobně k tomu přistupuje i staronový šampion muší váhy.

„Nyní to přešlo do bodu, kdy se na můj zápas s Brandonem Morenem nemůžeme koukat jako na nějakou obyčejnou titulovou bitvu. Toto už je historické měření. Takové, které bude přepisovat dějiny celého UFC. A proto pokud si UFC přeje mou účast na tomto historickém zápisu, pak bych chtěl šek s výplatou na jeden milion dolarů,“ sdělil Figueiredo skrze pořad MMA Hour své podmínky.

Muší váha UFC už bohužel stála na místě poměrně dlouhou dobu, a proto bychom se nemohli divit ani té verzi, kdy bude Figueiredo postaven před obhajobu proti jinému soupeři, než je Moreno. Teprve až po čase by se mohlo začít řešit čtvrté měření sil.

Druhá věc je také ta, jak Dana White odpoví na tyto platové požadavky. Téma financí je pro něho poměrně posvátné a skutečně jen naprosté minimum lidí bylo s jejich prosbami vyslyšeno.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!