top fight logo export web
Mike Tyson má prý svou kopii v UFC

Francis Ngannou je Mikem Tysonem UFC, myslí si hvězda WWE

Mike Tyson je jenom jeden, ovšem kdyby se měla v rámci těžké váhy MMA najít nějaká jeho kopie, pak je to údajně Francis Ngannou.

Oba borci se vyžívali ve své práci, kterou prováděli naprosto chladnokrevně. Oba mají na svém kontě spoustu knokautů v prvním kole a s oběma není radno si zahrávat.

„Francis je jedním z těch MMA zápasníků, kteří skutečně umí nahánět protivníkům strach. Podobnou aurou disponoval jenom Mike Tyson v boxu. Chlápci jako oni vás dokáží umlčet ještě před zápasem,“ uváděl Roman Reigns, současná hvězda WWE.

„Ten faktor, jakým disponují tihle dva borci, je neskutečný a výjimečný. Je to faktor strachu. Toho strachu, že vás jedna rána může nadobro uspat. Ve vzduchu je cítit smrt. Pro fanoušky je to jistě atraktivní podívaná, ale já sám bych proti nim stát nechtěl,“ poukazoval.

Francis Ngannou si v UFC skvěle vede

O Francisi Ngannouovi se nyní hovoří jako o nejlepší těžké váze současnosti. Následující zápasy nám prozradí, zdali tomu tak doopravdy je.

Mike Tyson se oproti tomu vrátí ještě letos do ringu. S trochou štěstí by to mělo být proti Evanderu Holyfieldovi, ačkoliv tyto zprávy v posledních dnech opět poněkud utichly.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.