top fight logo export web
Francis Ngannou uspech zapas

Francis Ngannou odhalil, který jediný fight v UFC ho láká

S blížícím se koncem smlouvy Francis Ngannou doufá, že se na něho usměje štěstí a UFC mu do cesty přiřadí vysněného protivníka. 

Kamerunský Predátor sice v poslední době nezdobí přední stránky žádných novin, ale to je hlavně z toho důvodu, že se stále věnuje rekonvalescenci. V koleni měl přetržené dokonce dva vazy a léčba si vyžádá několik měsíců.

Dle předběžných informací se počítá s tím, že se Francis do oktagonu UFC vrátí v první, nejpozději druhé čtvrtině příštího roku. Soupeře má přitom předem vytipovaného.

Francis Ngannou chce okusit box

Francis Ngannou: Chci Jonese!

„Vzhledem k tomu, jak se o tom zápase dříve mluvilo, by byla velká škoda, kdyby k němu nedošlo. Já vs. Jon Jones je mým vysněným fightem. Myslím si, že tohle by byla skvělá tečka pro závěr mé kariéry v UFC,“ rozpovídal se Predátor pro server MMA Fighting.

Nejprve však stále netušíme, jak se věci vyvinou. Očekává se, že se Jones představí na turnaji UFC 282 v Las Vegas, kde by čelil Stipemu Miocicovi. Mluví se o tom, píše se o tom, ale oficiálně potvrzené to stále není.

„Z časového hlediska to skvěle vyjde. Pokud Jones bude v prosinci čelit Miocicovi, a předpokládám, že vyhraje, tak by se na jaře mohl utkat se mnou. Samozřejmě nechci Stipeho úplně odepsat. To by bylo vzhledem k jeho minulosti nečestné, ale příliš nevěřím tomu, že vyhraje,“ poznamenal Ngannou.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!