top fight logo export web
Alexander Volkov Ciryl Gane

Francis Ngannou předpovídá, jak bude probíhat jeho titulová bitva s Cirylem Ganem

Francis Ngannou je připraven svému dávnému tréninkovému kolegovi uštědřit vůbec první profesionální MMA prohru.

Ciryl Gane se doposud jeví jako neomylné a velmi inteligentní těžkotonážní monstrum, ale teď vůbec poprvé bude stát proti soupeři, jehož KO síla budí ohromný respekt.

Francis Ngannou se s ničím nemaže a většinu svých zápasů končí ještě v úvodu prvního kola. Nemluvě o tom, že se za poslední roky vyvinul jako fighter, takže se prý už ani nebojí takticky uvažujících protivníků, kteří by toužili po tom jej kontrolovat na zemi.

„Ciryl je chytrý bojovník, takže se může stát, že vydrží pár kol, ale osobně bych byl raději, kdybych to ukončil co nejdříve. Určitě tento fight nedojde na body a osobně si myslím, že to nedopadne jinak než mou výhrou na KO,“ podělil se Predátor o svůj názor.

„Už teď si ve své hlavě promítám všechny možné scénáře, jak by ten zápas mohl asi probíhat, a zatím mi ve všech vychází, že vyhraju na KO. Gane je taktický soupeř a jediná jeho šance je vyhrát na body… tohle ale na body nedojde,“ myslí si obávaný kamerunský stroj na knokauty.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.