top fight logo export web
Všichni z elitní desítky lehké váhy jsou zbabělci! hořekuje Islam Makhachev

Gaethje i Chandler už jsou starci, oba bych je přejel, líčí Makhachev, kterému se prý každý vyhýbá

Islam Makhachev hodlá rozproudit až poněkud nečekaně poklidnou atmosféru v lehké váze.

Když je Khabib mimo hru a Conor zatím na listině zraněných, je v divizi lehké váhy poněkud ticho. S tím by ruský bijec rád něco udělal, jelikož sám dobře cítí, že on jediný k tomu má všechny potřebné zkušenosti.

„Ta situace tu nějak utichla. Všichni berou zápas Chandlera s Gaethjem jako jeden z nejzajímavějších vůbec, ale povím vám, že kdyby čelili mně, hravě bych je přemohl. Podle mě jsou to oba už starci a oba už bojovali o titul. Já jsem mladá krev a přišel jsem to sem trochu rozproudit. S kýmkoliv se střetnu, toho porazím!“ vyslal Makhachev jasný signál.

Protože jsou vesměs všichni bojovníci z popředí žebříčku zabraní, zůstává pro něho jedinou logickou možností takový Beneil Dariush. Potíž je snad pouze v tom, že jen málokdo si trumfne nyní s Islamem bojovat.

„Islam zažívá úplně přesné trable jako před několika lety Khabib. Je to vážná hrozba, které si je každý vědom. Nikdo proti ní nechce riskovat své postavení v žebříčku,“ sdělil ústřední kouč z American Kickboxing Academy Javier Mendez.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.