top fight logo export web
gaethje mcgregor

Gaethje: McGregor bere steroidy, ale protože je to hvězda, tak se mu to toleruje

Že Conor McGregor evidentně sype, to Justinovi Gaethjemu nikdo nevymluví. Kde je ale nějaká spravedlnost, pokud mu to UFC toleruje?

Bez ohledu na pohlaví, slávu nebo historii, všichni jsme ze stejného těsta a zasloužíme si stejné zacházení. Proto je tolik podezřelé, pokud jsou všichni bojovníci v UFC momentálně pravidelně testováni, zatímco McGregor veškerým kontrolám uniká. A co je nejhorší, UFC mu to vědomě toleruje.

„Slyšel jsem, že se Conor McGregor již rok nepodrobil testu na doping. Rok! Tohle je věc, která se mi zatraceně nelíbí. Kým je, že je od nás odlišován? Jak může od UFC dostat výjimku z testování? Vše nasvědčuje tomu, že Conor nyní evidentně sype. Ale protože je hvězda, tak se mu to toleruje,“ ventiloval Gaethje v obsáhlém interview pro MMA Fighting své emoce.

„Vždy mi šlo o rovnoprávnost a tu tady nevidím. Kdyby mi někdo zlomil nohu, tak nesáhnu po steroidech, abych se uzdravil… Jsem si jistý, že se Conor vrátí čistý. Ale fakt, že jej už rok nikdo netestoval, prostě nezakryje tu skutečnost, že teď něco bere. Stoprocentně ujíždí na steroidech. Ať už je to kvůli tomu zranění nebo ne, prostě sype,“ poznamenával bez sebemenšího náznaku pochybností.

„Osobně si však myslím, že to užívá, aby si spravil sebevědomí, protože mu Dustin Poirier dal dvakrát v řadě takový výprask, se kterým je jen velmi náročné se smířit,“ uzavřel Gaethje.

conor mcgregor 3

Cejudo: Conor McGregor určitě sype

Nejen Justin Gaethje, podezření ohledně McGregorovy nové formy nabraly i další významné postavy z bojové branže. Veřejně se k tomu vyjádřili například Joe Rogan, Brendan Schaub, Michael Bisping, ale například také i Henry Cejudo.

„Když jsem se dozvěděl, že McGregorovi byla udělena výjimka z testování, nemohl jsem tomu vůbec uvěřit. Měl někdo v minulosti už takovou výsadu? Je tohle vůbec možné?“ divil se bývalý šampion Henry Cejudo, který se nyní vrací z důchodu.

„Je to šílené, ale Conor McGregor má prostě určitá privilegia, o kterých si ostatní mohou nechat jenom zdát. Dana White ho veřejně kryje, protože evidentně sype. Minimálně bere něco zakázaného, co mu pomáhá v léčbě. A UFC o tom ví a nechce, aby se to provalilo,“ domnívá se.

„Conor by měl ovšem vědět, že v této fázi kariéry mu žádné steroidy už nepomohou. Ze všeho nejvíce by mu potřeboval, aby se vyhnul kokainu a alkoholu. Pak nám možná po návratu ještě něco předvede,“ vyjádřil se bývalý vládce muší či bantamové váhy na svém YouTube kanálu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!