top fight logo export web
Justin Gaethje se diví, že nemůže v UFC bojovat o titul

Gaethje: Narodit se v jiné době, tak jsme já a Chandler gladiátoři, co bojují na život a na smrt

UFC zažilo jednu z nejlepších bitev celé své historie, ve které se střetli dva rození gladiátoři.

Justin Gaethje a Michael Chandler byla dvojka, která se tak dlouho hledala, až se našla. Po opravdu hodně dlouhé době jsme mohli vidět střet dvou borců, kteří se vyžívají v přestřelkách, násilí a kteří necítí bolest.

Litý boj prakticky o holé přežití a pobavení fanoušků došel až do nečekaného bodového rozuzlení, z něhož vyšel šťastněji právě Gaethje. A ten, ačkoliv slavil úspěch, musel vzdát hold svému protivníkovi.

„Moc dobře jsem věděl, co je tenhle zku*vysyn zač. Je to skutečný válečník. Žijeme ve špatné době, já a on jsme měli bojovat někde v koloseu na život a na smrt. To je přesně to, co by se v jiné éře stalo,“ hodnotí Justin.

Už i ví, komu dalšímu by chtěl čelit. „Očekávám vítěze prosincové bitvy mezi Oliveirou a Poirierem. Je mi jedno, jestli se střetnu s Oliveirou v Brazílii nebo Poirierem v Louisianě,“ poručil si coby jako nový vrchní vyzývatel.

Teď už jen zbývá oficiální potvrzení ze strany Dany Whitea. Ten už sice nastínil, že by Gaethje mohl znova zápasit o titul, ale stále se ještě čeká na to, jak dopadne situace s Conorem McGregorem, který rovněž vyhlíží duel s Poirierem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.