top fight logo export web
Justin Gaethje Michael Chandler ufc 268 1

Gaethje: Oliveira bude nad Makhachevem jasně dominovat

Bitva s Charlesem Oliveirou naplno otevřela Justinu Gaethjemu oči. Teď už o jeho zkušenostech vůbec nepochybuje.

Charles „do Bronx“ Oliveira je stále mnoha lidmi podceňován, on však přitom prakticky vymýtil prakticky celou špičku divize lehké váhy. Zbývá mu už jen jediné jméno, kterým je Islam Makhachev.

Makhachev se s UFC elitou ještě nepral, zato do této bitvy vstupuje jako papírový favorit. A to je co říct. Věří se zejména v jeho bojový styl, který má kořeny v úspěšném dagestánském grapplingu. Zdali to ale na Charlese bude platit, to s jistotou říct nemůžeme.

„Nevím, jak si to vysvětlit, ale že je Islam v tomto boji papírovým favoritem, mi přijde naprosto střelené. Však on nebojoval ještě s nikým ze špičky žebříčku, a navíc mi Oliveira přijde daleko komplexnější,“ říká Gaethje, jenž se sám stal obětí do Bronxovy brazilské síly.

„Upřímně vám říkám, že mě ještě nikdy nikdo nenahulil jako on. Oliveira má jak skvělé jiu jitsu, což se o něm ví, ale on má i neuvěřitelně silné údery. Hrozí jak v postoji, tak i na zemi,“ vysledoval.

„Oliveira podle mě bude dominovat. Myslím si, že bude určovat tempo, neustále se tlačit dopředu a nakonec přijde s ukončením. Samozřejmě, Makhachev se to může pokoušet kontrolovat na zemi, ale to se mu bude dařit maximálně pár minut. Rozhodně nevidím moc způsobů, jak by tento zápas mohl vyhrát,“ zní Gaethjeho verdikt.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!