top fight logo export web
Khabib: Všechna čest Oliveirovi, ale do konce roku bude šampionem někdo jiný… Kdo?

Gaethje: Po odchodu Khabiba nevidím soupeře, který by mě tu dokázal zastavit

Justin Gaethje se snaží všemi silami přesvědčit Danu Whitea, aby mu oficiálně dohodil titulovou šanci… Vždyť tu stejně nemá soupeře.

Co se kvality, techničnosti a konkurence týče, je lehká váha asi tou nejvíce nabitou divizí v UFC. Kdysi tu vládl neomylný Khabib Nurmagomedov, který se ovšem vydal do důchodu a své žezlo hodlá předat Islamu Makhachevovi.

O Makhachevovi se obecně hovoří jako o Khabibově dvojníkovi, jelikož disponuje téměř na oko stejným stylem. Takový Justin Gaethje ovšem vidí, že jsou mezi oběma ruským borci stále viditelné rozdíly a že by Islama dokázal porazit.

„Po odchodu Khabiba do důchodu zde nevidím soupeře, který by mě dokázal zastavit. Šampion Oliveira je pro mě asi tím nejsnazším soustem, co se na čele žebříčku nachází. O něco těžší by byl Poirier, ale stále porazitelný. McGregor už není elitní typ bojovníka a Fergusona jsem sundal,“ dal se do výčtu Justin.

A co Makhachev, který také momentálně usiluje o bitvě o titul, i když mu ji Dana White zatím nechce dopřát?

„Islam má na kontě devět výher, ale stále nebojoval s žádným bývalým šampionem, s žádnou elitou. Proto je můj nárok v boji o titul hlasitější. Slibuji mu ale, že jakmile ten pás získám, bude on první, kdo o něj dostane šanci bojovat,“ pronesl Gaethje.

A porazit se dá? „Porazit se dá naprosto každý, zejména Islamovi viditelně chybí zkušenosti boje s elitou. Není to sice snadný soupeř, ale určitě je porazitelný a jsem připravený to dokázat,“ řekl.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.