top fight logo export web
Justin Gaethje se těší na nový zápas v UFC

Gaethje prozradil, jakého soupeře se nejvíce obával, Khabib ani Poirier to nebyli

I takový šílený rváč, jako je Justin Gaethje, se údajně před vstupem do klece obával o své zdraví.

Jedná se o fakt, který prožívá víceméně každý zápasník, ať už se jeví jako sebevětší tvrďák. Justin je ovšem tím největším rozsévačem zla široko daleko, takže by se většina soupeřů měla bát spíše jeho… Tedy snad až na jeden případ.

„Člověk většinou ví, co od toho druhého může očekávat, na jaký typ souboje se má připravit, ale v jednom takovém případě jsem měl vážně strach. To bylo v duelu s Edsonem Barbozou,“ přiznával bývalý dočasný šampion z řad lehké váhy UFC.

„Edson Barboza je tím, koho jsem se za svou kariéru nejvíce bál. Když jsem vyrůstal, sledoval jsem jeho zápasy. Ten člověk vypínal soupeře kopy z otočky. Jeho kopy posílaly protivníky do bezvědomí. Něco takového je prostě děsivého,“ přiznával.

Barboza byl před lety vskutku uznávanou hrozbou a dodnes je dobře znám hlavně díky svým brutálním kopům, které v UFC jen tak někdo vysílat neumí. Bohužel i na něho ovšem dolehl čas a začal výkonnostně tápat, což mělo za vinu to, že přešel z lehké váhy do pérové, kde se nyní pokouší oživit svou kariéru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.