top fight logo export web
f996df8e8bef1ce4d30039ea5c5577a8259369c0

Gaethje se vrátil na vítěznou vlnu, zato jeho soupeř Vick se ocitl v pasti. Byla to nejhorší noc v mém životě, říká

Eddie Alvarez a po něm i Dustin Poirier uštědřili Justinu Gaethjovi (19-2) první dvě porážky ve své profesionální kariéře a ten si pak svou náladu zlepšil až v duelu s Jamesem Vickem (13-2), jenž měl do té doby čtyři vítězství v řadě.

Oba dva zápasníci mají vysoké ambice a sní o tom, že se jednoho dne budou moct stát těmi nejlepšími, a zatímco u vítěze z UFC Fight Night 135 je k tomu zase o něco blíže, u Vicka se jedná o krok směrem zpátky.

James Vick ještě před duelem avizoval, že půjde prozatím o největší zápas v celé jeho kariéře. Kdyby jej vyhrál, zaručilo by mu to, že by v příštím kole dostal soupeře z velké pětky z prozatím nejsledovanější divize, tedy v lehké váze.

„Byla to nejhorší noc mého života,“ uvádí. „Děkuju Justinovi, že mi umožnil tuto příležitost. I když jsem vždy věřil ve své schopnosti, tak jsem tě vždycky respektoval,“ praví na adresu svého bývalého protivníka.

„Nemám žádné omluvy. Byl jsem zcela zdráv, naprosto připraven a navíc ve skvělé kondici. Pokud je tedy někdo na vině, že jsem to prohrál, pak jsem to jenom já sám,“ smutní.

„Omlouvám se všem, kdo mi věřili a které jsem tímto zklamal. Až se vrátím do plného tréninku, pokusím se na sobě zapracovat a zůstanu i nadále věrný svému snu. Miluji tento život profesionálního zápasníka a chci se ho držet i nadále,“ dodává.

Gaethje knokautoval svého protivníka ještě v rámci prvního kola, a to navíc v po necelých dvou minutách boje. Jisté tedy je, že si Vick teď nějaký čas odpočine, než mu bude umožněn návrat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.