top fight logo export web
gaethje mcgregor

Gaethje tvrdě o McGregorovi: Nikdy neměl koule mi čelit a o jeho kvalitách také pochybuji

Jelikož se začal opět řešit McGregorův návrat, neodpustil si Justin Gaethje směrem do Irska několik peprných poznámek.

Conor McGregor už na sociálních sítích informoval fanoušky, že se vrátil do plného tréninku, a kdyby mu to situace dovolila, do klece by zamířil hned v lednu.

Bohužel ovšem se právě zapojil do testovacího pole USADA, kde si bude muset pobýt šest měsíců, než mu bude umožněno bojovat. To znamená, že se největší MMA hvězda současnosti vrátí do klece nejdříve v květnu. Všichni se však těší, jen Justin Gaethje se mračí.

„Pfff, nějaký Conor McGregor. Řešit takového trolla je jenom ztráta času,“ ušklíbl se drsný arizonský bojovník, který kdysi usiloval o to, aby měl se slavným Irem zápas. Jeho volání ovšem zůstala nevyslyšena a zdá se, že se na tom ani nic nezmění.

„Čistě z hlediska atraktivity byste v celém UFC nenašli záživnější fight, ale bohužel s ním musí souhlasit obě strany a já tak nějak zůstal sám. Conor se mě vždy bál. Nikdy neměl koule mi čelit, což něco vypovídá o jeho kvalitách i jeho sebevědomí,“ rýpl si.

A co tedy s McGregorem podle Justina bude? „Kdyby tu byl Nate Diaz, řekl bych, že by dostal jeho. Ale Nate už je pryč, tak dostane nějakou jinou vyhaslou hvězdu. Možná Fergusona a možná Masvidala. Určitě ale nepůjde proti mně,“ sdělil Gaethje prostřednictvím ESPN.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!