top fight logo export web
ac18085fdc0456a8e7de514cb119acda26902fa8

Garbrandt reaguje na Dillashawovo provinění: Fetuje všechno, na co sáhne, dokonce se tím i chlubil

T.J. Dillashaw byl USADOU potrestán za požívání látek zvyšujících výkonnost, za což byl podle oficiálních stanov na celý rok vykázán z veškerého bojového dění. Jakmile tato bublina praskla, k danému tématu se vyjádřil i Cody „No Love“ Garbrandt. Tedy muž, jenž Dillashawovi rovnou dvakrát podlehl.

„Ano, vesměs jede na všem. Využíval ty zakázané látky dříve a využívá je i nyní, nic se za tu dobu nezměnilo,“ řekl Cody na adresu bývalého člena Teamu Alpha Male, v němž se Garbandt nachází i po Dillashawově odchodu.

Zdali je T.J. nevinný, o tom by se dalo spekulovat. Nejen Cody, ale i pár dalších lidí obvinili Dillashawa z braní steroidů už v roce 2017! V té době však na to ještě nikdo nebral takový zřetel, neboť se veřejně nic neprokázalo.

„Pamatuji si, jak nám všem z týmu ukazoval, jak se to bere, aby se na to nepřišlo,“ pravil Cody na předzápasové konferenci právě v roce 2017, kdy jej čekal jeho první střet s jeho budoucím přemožitelem.

„Podívejte se na něj, nemá k tomu co říct. Jak by také mohl. Přitom to je on, kdo s tím vším začal,“ dodal v téže době před dvěma lety.

Možná bylo vše opravdu jen otázkou času, než se to na Dillashawa provalí, avšak nemůžeme také vyloučit, že se jedná o nějaké „nedorozumění“. Na tyto otázky se bohužel nedozvíme odpověď dříve než v následujících dnech, ba možná i týdnech nebo dokonce měsících, prozatím je verdikt zřejmý – látky zvyšující výkonnost v těle = roční stopka, pravidelné kontroly a další starosti.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!