top fight logo export web
f780fd1e40fc52c66dfd47d11a727a6d2ebf474b

Garbrandtův návrat potvrzen, v lasvegaské T-Mobile Areně se postaví The Young Punisherovi

Dvě porážky s T.J. Dillashawem zahnaly dnes již bývalého šampiona bantamové váhy Codyho Garbrandta do kouta, ale on se nakonec přeci jenom kousl a pokusí se svou kariéru znovu nastartovat.

Proti rodákovi z Ohia, jehož skóre čítá 11 výher a 2 prohry, bude stát mistr s černým páskem v brazilském Jiu-Jitsu Pedro Munhoz. Jedná se o dvaatřicetiletého borce, jenž v roce 2014 přišel do UFC jako mistr z Resurrection Fighting Alliance (RFA) a podobně jako ostatní měl velký sen, že se jednoho dne stane šampionem v nejprestižnější bojové organizaci. 

Cody Garbrandt se vrací na scénu

Jeho cesta ovšem oproti Garbrandtovi, který prohrál až s Dillashawem, nebyla tak růžová. Ihned při svém debutu pod vlajkou UFC prohrál, načež sice zareagoval výhrou, ale potom opět porážkou. Teprve pak přišla dobrá série zápasů, kterou utnul až John Dodson. Vzhledem k těmto údajům se také vyplatí zmínit, že Munhoz nikdy neprohrál jinak než na body. 

UFC 235 se koná 2. března 2019 a kromě hlavního trháku, jenž tvoří Jon Jones a Anthony Smith, se v lasvegaské T-Mobile Areně představí i Tyron Woodley s Kamaru Usmanem. Dle prvním předpokladů se bude jednat o velkolepý event, kterému chybí už jenom Nick Diaz, jehož účast byla nejprve potvrzena, avšak později i zrušena samotným Danou Whitem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!