top fight logo export web
37edce46e2c498b23c2f46eae0ebae09f7354c26

Gastelum plánuje Whittakerovi natrhnout zadek: Když ho trefím levou, půjde k zemi

Ještě na konci léta roku 2018 vydalo UFC článek, ve kterém zmiňovalo, jak je levá ruka Kelvina Gasteluma opravdu kouzelná a že byste rychlejší lék na spaní asi nenašli. O téže magii se přesvědčil třeba i Michael Bisping nebo Tim Kennedy a dalším v pořadí by měl být aktuální šampion střední váhy Robert Whittaker.

„Cítím to na knokaut ještě v prvním kole,“ netajil se ničím sedmadvacetiletý Američan, jenž poukázal na to, jak rychle skončily nedávné mistrovské boje (UFC 232, kde Nunes knokautovala Cyborg, a UFC Brooklyn, kde Cejudo porazil Dillashawa).

Gastelum plánuje Whittakerovi natrhnout zadek

„Jsem si vědom své síly a vím tak, že můžu porazit kohokoli. Opravdu kohokoliv, tedy nejenom Roberta. Jakmile zasáhnu svou levou, soupeři jdou k zemi,“ lpěl na svém ojedinělém kouzlu, které ho dostalo právě do této bitvy o pás šampiona.

„Rob má srdce, to se musí nechat, ale já jsem na ten zápas připravený více než kdy jindy. Nebude nás čekat ani žádný těsný fight. Vkládám do toho tolik úsilí, že to nemůže skončit jinak než knokautem v prvním kole,“ prozradil nám svou předpověď.

UFC 234 přivede opravdu mistrovskou podívanou těch největších jmen z váhové kategorie do 83,9 kilogramů. Kromě bitvy o pás našich dvou již zmíněných hrdinů se v australském Melbourne představí i Brazilec Anderson Silva, jenž se utká s nadaným Israelem Adesanyou.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!