top fight logo export web
f086ed85626553f2ba0135193a83eeec1cf6014e

Georges St-Pierre je opravdu chytrý, protože přijímá jen ty zápasy, které může vyhrát, tvrdí Spider

Anderson Silva se těší na svůj comeback, jenž se bude konat 10. února na UFC 234, kde se utká s Israelem Adesanyou, ovšem do té doby měl ještě spoustu času, aby se opřel do dalšího ze svých týmových kolegů. Po Conorovi, kterého si vzal na paškál před pár dny, se nyní pustil do Georgese St-Pierra. 

Abychom byli hned od začátku v obraze, vyplatí se připomenout, že to je pár dlouhých měsíců, co Conor McGregor vyzval slavného Spidera ke vzájemnému měření sil, jenže potom od této výzvy z náhlých a nám nezveřejněných důvodů odstoupil. 

Georges St-Pierre je opravdu chytrý

Silva jeho taneční výzvu ovšem přijal, a když se irského protivníka snažil vylákat z pohodlného sedla, neváhal k tomu využít ani pár peprných výrazů, mezi nimiž byl i slib, že Conora trest za jeho věčné utíkání z boje vůbec nemine (celý článek si můžete přečíst ZDE). 

Druhým v pořadí, na koho Silva ukázal, je Georges St-Pierre přezdívaný „Rush“. Důvod je zřejmý – tento kanadský borec se právě nese na vlně třinácti po sobě jdoucích výher v řadě, přičemž poslední přišla 4. listopadu roku 2017, kdy uškrtil bývalého šampiona Michaela Bispinga. 

Nebýt zdravotních problémů, Georges by se do klece již vrátil, ale místo toho otálí. Někdo říká, že je zdravotně fit a může už bojovat, jiný zase, že by si měl dávat pozor. Rush k tomu řekl následující: „Mohu víc ztratit, než získat, a proto bych měl být opatrný.“

Tato slova značně znepokojila jindy neochvějného Spidera, který si neodpustil několik popíchnutí. „Podle mě to dělá velice chytře,“ říká Silva. „Je to přesně ten typ člověka, který utíká, utíká a stále utíká jako šílený. Jakmile se naskytne možnost na souboj, co může prohrát, odmítne ji,“ doplňoval. 

A přesně totéž si myslí, že se děje teď. „Váhá, protože už není nejmladší a v divizi je spousta bojovníků, proti nimž by vůbec neměl lehkou chvilku. Neberte si to osobně, je to čistě jenom můj názor. Georges není špatný, ba naopak je velice chytrý. Přijímá jen ty zápasy, kde má šanci uspět,“ uzavřel třiačtyřicetiletý brazilský fighter.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!