top fight logo export web
Georges St.Pierre

Georges St.Pierre začíná novou pouť: Bojování jsem ještě neřekl definitivní sbohem!

Georges St.Pierre se naposledy v kleci objevil v listopadu 2017, když přemohl Michaela Bispinga. Následně kvůli zdravotním potížím odešel do důchodu, ovšem slíbil, že se jednou vrátí. Ten slib nemohl dlouhých pět let naplnit, ale nyní se zdá, že si na něj přeci jen stále pamatuje.

GSP sice oficiálně už pět let nebojoval, ale pořád měl platnou smlouvu s UFC. Tato skutečnost ho limitovala v tom, že kdyby se jednou vrátil, muselo by se tak stát pouze pod křídly jeho zaměstnavatele, který s ním odmítal přetrhat pracovní pouto. Tedy až doposud.

Georges St.Pierre uz je ve fighterskem duchodu
Georges St.Pierre

Vrátí se Georges St.Pierre?

„Konečně jsem volný!“ zasmál se GSP v interview pro MMA Fighting. „Na nic si nestěžuju, jsem vděčný za vše, co pro mě UFC kdy udělalo, ale nyní si mohu klidně a beztrestně dát takový boxerský zápas, kdybych na něj měl náladu,“ nastiňoval, kam směrují jeho úmysly.

„Je mi 41, na nějakou vrcholnou formu MMA asi už nemám, ale nějaký ryze grapplingový nebo boxerský souboj bych si klidně dal. Věřím, že počínaje touto chvíli započala má nová éra. Jsem svobodný bojovník a mohu se svobodně rozhodovat. Bojovým sportům jsem ještě neřekl definitivní sbohem!“

Na jednu stranu musí mít fanoušci radost, GSP se evidentně vrátí zpátky. Na druhou stranu se ale můžeme obávat, aby Georges nedopadl jako takový Tyron Woodley, kterého dvakrát znemožnil YouTuber Jake Paul.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!