top fight logo export web
Giga Chikadze ufc

Giga Chikadze předvídá, jak dopadne titulová bitva Volkanovski vs. Ortega

Giga Chikadze má sám políčeno na titul šampiona pérové váhy, a proto si ani on duel mezi Volkanovskim a Ortegou nenechá ujít. Komu více věří?

I když si fanoušci spíše přejí výhru Ortegy, papírové předpoklady se více přiklání na stranu úřadujícího šampiona, jímž je Alexander Volkanovski. Ten má na kontě aktuálně neuvěřitelných osmnáct výher v řadě a již tento víkend bude vyhlížet devatenáctou.

Že se novozélandskému borci podaří svůj pás udržet, tomu věří i takový Giga Chikadze, perspektivní bijec rovněž z pérové váhy, který naposledy sejmul Edsona Barboza. Momentálně má na kontě devět výher v řadě, a proto doufá, že se co nevidět k titulu také přiblíží.

„Co vám musím říct, je to, že si lidé možná ani sami neuvědomují, jak dobrý fight nás čeká. Oba borci do toho určitě půjdou naplno a my se můžeme těšit na MMA v celé své kráse,“ předvídá Chikadze.

„Nepochybuji o tom, že by se Brian od té své osudné porážky s Maxem Hollowayem herně neposunul, ale něco uvnitř mi říká, že Alex tohle vyhraje. Podle mě k tomu má vyšší předpoklady,“ zmínil se v Submission Radiu.

„Jsou tu aspekty boje, ve kterých si jsou oba bojovníci moc podobní, ale pro mě je přeci jen Alex tím hůře zdolatelným borcem. Tím, který toho více vydrží, a proto tuším, že zvítězí,“ predikuje třiatřicetiletý Gruzínec.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.