top fight logo export web

Gilbert Burns má nové plány. Cílem je znova zápasit o titul! hlásí. V merku má i dva soupeře

Prohrál sice boj, ale samotnou válku ještě nevzdává. Gilbert Burns je připravený si znova vybojovat svou pozici na čele žebříčku a získat tak novou titulovou šanci.

Brazilský zápasník měl jeden sen, k jehož realizaci obětoval posledních pár měsíců přípravy. Výhodou mu svým způsobem mělo být i to, že svého soupeře Kamaru Usmana dokonale znal z tréninků, ale nevýhodou mu bylo zase to, že čelil jednomu z nejlepších bojovníků všech dob.

Jak Burns nakonec přiznal, jeho protivník ho dobře trefil, kvůli čemuž se přestal držet taktiky a šel si pro „kill“. Ten ale nepřišel a místo toho sám prohrál ve třetím kole na TKO.

Po boji se dostavilo zklamání, dokonce i slzy, ale pak vysvitla nová naděje. Burns je přesvědčený, že ještě není nejstarší a může se znova dostat do titulových soubojů. A rád by začal co nejdříve.

Gilbert Burns má po prohře v UFC záložní plány

„Bavil jsem se s Gilbertem a nerad by teď přestával pracovat. Na prohru zareagoval tak, že mi ihned řekl jména dvou soupeřů, s kterými by se chtěl co nejdříve utkat, jen aby se mohl co nejrychleji vrátit zpátky,“ oznámil manažer Ali Abdelaziz.

Jména potenciálních soupeřů zveřejněna nebyla, ale dle volných bojovníků ze špičky divize můžeme usoudit, že by klidně mohlo jít o Stephena Thompsona či Michaela Chiesu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.