top fight logo export web
Usman Chimaev

Gilbert Burns nabídl předpověď, jak by se vyvinul zápas Usman vs. Chimaev

Protože má za sebou bitvu s oběma soupeři, troufá si Gilbert Burns říct, že naprosto dokonale ví, jak by nyní dopadl zápas Usman vs. Chimaev.

S oběma sice brazilský bijec prohrál, zato ale také oba dva dokázal svou kouzelnou pravačkou dobře nahulit. Chimaeva tedy o něco víc, ale na výhru to stále nestačilo.

Nyní se Gilbert Burns dostává do role předzápasového analytika, který byl serverem TMZ Sports tázán, jak se domnívá, že by se vyvinula válka mezi šampionem Usmanem a perspektivním Vlkem Chimaevem. Bývalý titulový vyzývatel přišel s jasnou odpovědí.

„Zcela upřímně musím říct, že je Khamzat Chimaev dobrý zápasník. Je to dobrý soupeř a na tu špičku rozhodně patří, ale ještě mu chybí zkušenosti, aby se mohl měřit s někým, jako je Kamaru Usman,“ domnívá se Burns.

„Jsem si naprosto jistý, že mu zápas se mnou hodně pomohl. Přesně z takovéto bitvy se může dost naučit. Bohužel se ale stále jedná o ojedinělou zkušenost. Takových je v jeho případě potřeba ještě více,“ konstatuje.

„Kamaru se pral s těmi nejlepšími, navíc je to velmi inteligentní fighter. I když je Khamzat prvotřídní wrestler, myslím si, že to na šampiona nebude stačit. Kamaru je podle mě stále lepší, komplexnější a silnější, a tak by vyhrál. Ať už před limitem, nebo na body, ale pořád by vyhrál,“ zněl Burnsův názor.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.