top fight logo export web
Gilbert Burns predikuje průběh titulové bitvy Usman vs. Masvidal 2

Gilbert Burns predikuje průběh titulové bitvy Usman vs. Masvidal 2

Gilbert Burns je přesvědčený, že se Masvidal ukáže v lepší formě, než disponoval v prvním zápase s Usmanem. Bude to ovšem na výhru stačit?

Oba dva bojovníci, jež se utkají během hlavního zápasu UFC turnaje, který se koná už tento víkend, si navzájem slibují ukončení před limitem. Tuto predikci podporují tvrzením, že nyní budou mít za sebou lepší přípravu. Kdo ale bude mít nakonec pravdu?

„To nedokážu přesně říct. Spousta věcí bude však v tomto duelu úplně odlišná,“ uvedl Gilbert Burns v rozhovoru pro MMA Junkie.

„Věřím tomu, že se Masvidal nyní ukáže v lepší formě, než jsme ho mohli vidět prvně. To shazování váhy na poslední chvíli mu nepochybně vzalo spoustu sil. Lidé si možná ani neuvědomují, jaký to je pro tělo záhul. Já sám jsem přijal spoustu zápasů na short notice, takže vím, o čem mluvím,“ snažil se objasnit.

K samotné predikci… „Dozajista nás čeká odlišný typ utkání, ale zdali bude i výsledek jiný, o tom pochybuju. Oba dva bojovníci si na sebe už sáhli, poznali vzájemně sílu toho druhého, ale myslím si, že Kamaru je natolik dobrý wrestler, že si to dokáže pohlídat a svůj pás obhájí,“ tipnul si Burns.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.