top fight logo export web
kamaru usman ufc top

Gilbert Burns uvedl, kdo jediný ve velterové váze má skutečně šanci porazit Usmana

Usman je v rámci UFC zatím největší hádankou, kterou nedokázali rozluštit Colby Covington, Jorge Masvidal, Tyron Woodley ani Gilbert Burns.

Poslední jmenovaný ovšem věří, že i navzdory šampionově dominanci se zde najde člověk, který na něho bude znát recept. A ten člověk se už v létě chopí své příležitosti.

„Všichni mě znáte, víte, jací jsme já a Kamaru dobří přátelé, ale pokud mám pohovořit na téma jeho bitvy s Leonem Edwardsem, nemůžu vás klamat a říkat vám, jak snadno svůj pás obhájí. Právě naopak,“ ujal se slova Burns.

„Já se domnívám, že je Leon Edwards až příliš zbytečně širokou veřejností podceňován, jenže on to přitom je top bojovník, který rozhodně má kvality, aby Usmana porazil,“ myslí si.

kamaru usman top zapasnik

„V jeho prospěch hovoří jak ohromné rozpětí paží, tak i preciznost úderů a následně jejich nevypočítatelnost, kterou podtrhává ten fakt, že ještě bojuje v obráceném gardu,“ sečetl všechny Edwardsovy výhody.

„Kamaru k tomuto fightu musí přistoupit se vší vážností, a i když ze sebe vydá to nejlepší, tak si myslím, že se dočkáme velmi těsného měření sil. Každopádně Leon tu hranici asi jako jediný ve veltru můžu překlenout a stát se novým šampionem,“ pověděl Burns.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.