top fight logo export web
Chandler Gaethje UFC

Gilbert Burns vysvětluje, proč Chandler ovládne válku s Gaethjem

Většina lidí v nejlepší postojářské řežbě roku favorizuje Gaethjeho, takový Gilbert Burns ovšem vysvětluje, proč budou všichni nakonec na omylu.

Michael Chandler je bývalý šampion lehké váhy Bellatoru a už ve svých prvních dvou zápasech v UFC nezanechal špatný dojem. Na lopatkách prakticky měl i nynějšího divizního mistra Charlese Oliveiru, nad kterým dominoval celé první kolo. Pak ale stačila jedna rána, chvilinka nepozornosti a rázem o výhru přišel.

Inu, i tohle je MMA. Chandler této prohry lituje, ale zároveň hodlá udělat vše, aby se k titulové šanci dostal znovu. A to hodlá dokázat například tak, že porazí další zvučné a velmi nebezpečné jméno v žebříčku. Tím se pro tuto chvíli stává Justin Gaethje.

„Vidím, že spousta lidí v této válce, a já počítám, že půjde o válku, favorizuje Gaethjeho, ale povím vám jednu věc. Možná se to nezdá, ale Chandler je o něco tvrdší a komplexnější bojovník. Chápu, že ho odepisujete, protože jste asi neviděli všechny jeho zápasy, ale ten člověk má skutečně sílu,“ chválil Burns bývalého šampiona Bellatoru.

„Oba borci se budou nepochybně snažit o skvělou show, ale podle mě má Michael ten potřebný kousek zkušeností, síly i komplexnosti navíc, takže ho vidím v této bitvě jako vítěze. Předpokládám, že se to bude držet v postoji, ale kdyby se přešlo na zem, Chandlerův wrestling je prostě šílený. Kdo ho neviděl, ten neví, o čem mluvím,“ nechal se Burns unést v interview pro „The Schma“.

Gilbert Burns nazor
 

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.