top fight logo export web
jiri prochazka reyes ufc mma zapas

Glover Teixeira odhalil, kdy bude ochotný čelit Jiřímu Procházkovi

Glover Teixeira už není nejmladší, a proto potřebuje na rekonvalescenci i přípravu do další bitvy více času.

Naposledy jsme se s tímto brazilským bojovníkem, jemuž momentálně náleží pás šampiona polotěžké váhy, mohli vidět na turnaji UFC 267 z konce října, kde přemohl bývalého divizního vládce Jana Blachowicze.

Ihned poté Glover avizoval, že si teď potřebuje dopřát několik měsíců odpočinek, jelikož má za sebou fyzicky i psychicky velmi náročný rok. Jeho vidina ohledně návratu ovšem nyní dostává už reálnější kontury.

„Myslím si, že by bylo naprosto nejlepší, kdybych mohl bojovat před domácím publikem v Brazílii. Jak jsem naznačil už po boji s Blachowiczem, ideálním termínem k návratu pro mě bude květen příštího roku,“ sdělil Teixeira pro sherdog.com.

„Je to kvůli tomu, že nechci nic uspěchat. Osobně si potřebuji odpočinout, trochu zrelaxovat a užít si tento moment. Do přípravy se hodlám postupně vrátit v průběhu ledna, takže květen bude ideálním měsícem pro můj návrat,“ přidal.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.