top fight logo export web
jiri prochazka reyes ufc mma zapas

Glover Teixeira odhalil, kdy bude ochotný čelit Jiřímu Procházkovi

Glover Teixeira už není nejmladší, a proto potřebuje na rekonvalescenci i přípravu do další bitvy více času.

Naposledy jsme se s tímto brazilským bojovníkem, jemuž momentálně náleží pás šampiona polotěžké váhy, mohli vidět na turnaji UFC 267 z konce října, kde přemohl bývalého divizního vládce Jana Blachowicze.

Ihned poté Glover avizoval, že si teď potřebuje dopřát několik měsíců odpočinek, jelikož má za sebou fyzicky i psychicky velmi náročný rok. Jeho vidina ohledně návratu ovšem nyní dostává už reálnější kontury.

„Myslím si, že by bylo naprosto nejlepší, kdybych mohl bojovat před domácím publikem v Brazílii. Jak jsem naznačil už po boji s Blachowiczem, ideálním termínem k návratu pro mě bude květen příštího roku,“ sdělil Teixeira pro sherdog.com.

„Je to kvůli tomu, že nechci nic uspěchat. Osobně si potřebuji odpočinout, trochu zrelaxovat a užít si tento moment. Do přípravy se hodlám postupně vrátit v průběhu ledna, takže květen bude ideálním měsícem pro můj návrat,“ přidal.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.