top fight logo export web
Glover Teixeira Jiri Prochazka

Glover Teixeira reaguje na oznámení odvety s Jiřím Procházkou. Král se vrátí! avizuje

Glover Teixeira se připraví jako ještě nikdy v životě a proti Jiřímu Procházkovi se pokusí o bezchybný výkon.

Nyní už je to v podstatě oficiální záležitost. Jiřímu Procházkovi se podařilo vyhrát jednání ohledně místu lokace, což znamená, že si nemusí dělat těžkou hlavu s Brazílii a tamním publikem. Do klece se český šampion vrátí ještě letos před Vánoci.

Jak sami dobře tušíte, vyšla rokování, aby se Jirkova první obhajoba konala 10. prosince na UFC 282, kdy se pořádá turnaj v Las Vegas, tedy na neutrální půdě.

Prochazka Teixeira 1
Prochazka vs. Teixeira

Glover Teixeira chce zpět titul!

Glovera Teixeiru sice mrzí, že nebude mít výhodu domácího prostředí, ale je rád, že se té odvety dočkal. „Bylo by fajn bojovat ještě jednou před brazilským publikem, ale koneckonců je jedno, kde to bude. Jirku i tak uznávám. Byl jsem jeho nejtěžší zkouškou a on do toho jde znovu,“ řekl ostřílený veterán.

„Chci, abyste věděli, že se připravím jako ještě nikdy v životě. Nyní už Jirku znám a z té zkušenosti mohu těžit. Pokusím se o dominantní, leč stále atraktivní výkon. Tak tedy 10. prosince, přátelé, budu se na vás opět těšit,“ vzkázal prostřednictvím serveru Combate.

O turnaji UFC 282 by se dalo říct, že to bude večer polotěžkých vah. Kromě Procházky s Teixeirou se zde objeví také Jan Blachowicz s Magomedem Ankalaevem. Návrat do klece chystá i Alexander Gustafsson, jenž se postaví proti Ovince St. Preuxovi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!