top fight logo export web
O’Malley: Já jsem největší hvězda bantamové váhy. A Dillashaw? Cory z něj ty drogy už vymlátí

Gratuluji Chito Verovi, po výkonu nad Fontem si se mnou vysloužil odvetu, řekl O’Malley

Marlon Vera konečně udělal vše potřebné, aby si s člověkem, kterého už jednou porazil, vysloužil odvetu.

Je to trochu paradox, jelikož Sugarovi náleží v žebříčku bantamové váhy až třináctá příčka a doposud nečelil prakticky žádnému světovému jménu.

Výjimku představuje jen Vera, s nímž O’Malley bojoval v srpnu roku 2020 a od něhož byl poražen v prvním kole na TKO. Dodnes tuto prohru však americký borec nepočítá, neboť Veru označil za průměrného soupeře, který měl jenom štěstí a který využil jeho zakopnutí.

Uplynuly dva roky, čas poskočil kupředu a z Very se stal jeden z elitních borců, který svůj pokrok korunoval jednoznačnou výhrou nad Robem Fontem. A právě díky tomuto výkonu si vysloužil Sugarův „obdiv“.

„Tak tohle bylo poprvé, co jsem viděl Chita jít celých pět kol a jednalo se o velmi působivé vítězství. Takže ano, myslím si, že Chito udělal vše potřebné, aby si s se mnou vysloužil odvetu,“ řekl O’Malley novináři Brettu Okamotovi.

V O’Malleyho hlavě tedy tento fight dává smysl, nicméně z hlediska postavení obou borců v žebříčku bantamové váhy by se jím UFC ani nemělo zabývat. Teď by naopak měla být řada na Sugarovi, aby našel cestu vzhůru.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.