top fight logo export web
5d7d5bb88e7bdc92a8d81f84e8c7324259829eab

Greg Hardy: Jsem MMA verze Michaela Jordana. Nezastavím se, dokud nebudu absolutně nejlepší

Doposud se o něm ještě tolik ve spojenosti s UFC nemluvilo, ale poté, co si hravě pohrál s Dmitry Smoliakovem, se mu náhle změnil život. Greg Hardy o sobě tvrdí, že už začíná cítit ty ovace, co se mu v budoucnu dostanou.

Tři amatérské duely, pět profesionálních duelů a rychlý nástup do světa slávy. To jest vizitka bývalého hráče amerického fotbalu, který až na jeden případ vyšel ze všech zápasů vítězně. Ten neúspěch, jenž zdobí jeho jinak skvělé konto, přišel diskvalifikací formou nelegálního kolene, tudíž se dá stále mluvit o stoprocentním rekordu.

Vzhledem k tomu, že všechny Hardyho výhry přišly formou KO/TKO, se o něm čím dál častěji začíná mluvit jako o hrozbě, s níž se musí počítat. A on sám si je toho velmi dobře vědom. „Jsem tu, abych bojoval. Je mi jedno, proti komu se postavím. Miluji tenhle sport, tu atmosféru i ty fanoušky.“

Greg Hardy nabral veškerou fyzičku během zápasů NFL, kde hájil barvy týmů, jako jsou Carolina Panthers, Dallas Cowboys či Richmond Roughriders, později však usoudil, že je čas na změnu, a začal se věnovat MMA. Jeho vstup do světel reflektorů byl úctyhodný, že po chvíli přilákal pozornost i Dany Whitea.

„Díky svému celoživotnímu tréninku jsem velmi dobře kondičně připraven na vše, co přijde. Jsem nejagilnější a nejsilnější atlet v UFC. Jediné, co mi chybí, je ta zápasová inteligence, ale tu doženu časem,“ vysvětloval Hardy, kde vidí rozdíl mezi sebou a zbytkem.

A pokud to takto půjde dál, budeme se s ním stýkat čím dál častěji ve hvězdných soubojích. On sám cílí na tu absolutní špičku, kde momentálně sedí Daniel Cormier. „Jsem MMA verze basketbalisty Michaela Jordana. To, co jste mohli vidět doposud, byl teprve začátek. Mám navýšeno jen výš a výš, dokud se nestanu naprostou legendou,“ prokazoval značnou dávku sebevědomí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.