top fight logo export web
120e3b733cf3e635a6ecc5293aaa61f1853829cc

GSP po rozlučce přiznával: S Khabibem jsme na zápase byli domluveni. Neuvěříte, kdo byl proti!

UFC mohlo vidět dost možná nejlepší fight ve své historii, avšak nakonec na něj vůbec nedojde. Jednak proto, že Georges St-Pierre již pověsil rukavice na hřebík, a jednak i proto, že proti byla strana, od níž byste to čekali nejméně. 

GSP se svým návratem znovu na scénu poněkud otálel, furt se nemohl rozmyslet, ale když už to rozhodnutí konečně učinil, tak bylo natolik pozdě, že už přízeň osudu nehrála v jeho prospěch. 

Ruský šampion Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov si zrovna odpykává svůj trest, jenž ho minimálně na 9 měsíců vystavil mimo hru, a ani UFC se netvářilo nějak nadšeně, když si mělo představit, že by při svém návratu bojoval zrovna proti St-Pierremu, čímž by narušil harmonogram divize lehké váhy.

„Já si ten zápas přál, Khabib si ten zápas přál, ale UFC bylo proti, mělo své vlastní plány,“ vysvětloval legendární kanadský bojovník chvíli poté, co oznámil konec aktivní kariéry. Toto rozhodnutí bylo velice zvláštní, neboť dříve společnosti nevadilo, když se přeskakovalo pořadí v žebříčku. 

„Abyste uzavřeli dohodu ohledně zápasu, potřebujete k tomu tři strany. Dvě strany souhlasily, jen jedna byla proti…,“ opět naznačoval, kde se skrýval zakopaný pes. „Stalo se tak, stalo, už je to za námi, nemá cenu to více řešit.“ 

A i když se Georges St-Pierre sám už nevrátí, vychutná si Eaglovy souboje aspoň jako divák. „Přeji Khabibovi hodně štěstí do budoucna. Pro mě je to nejlepší zápasník, jaký se tu momentálně pohybuje. Nemůžu se dočkat, až ho znovu uvidím v akci.“

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.