top fight logo export web
Děsivé St.Pierrovo proroctví! Má snad opravdu Francis Ngannou strach?

GSP se postavil na stranu Predátora: Pokud mu UFC nezaplatí, i já bych na jeho místě šel jinam

Francis Ngannou to má jen jeden zápas do konce své aktivní smlouvy s UFC a novou odmítá podepsat.

Přitom si určil na oko jednoduchou podmínku, která zněla, že chce takovou výplatu, která bude zrcadlit jeho postavení v organizaci. A jelikož se jedná o šampiona těžké váhy, který se pyšní neuvěřitelnou KO silou, je pro něho „nějakých“ 600 tisíc amerických dolarů za zápas málo.

„Chápu, že tu má UFC zajetý nějaký systém, ale udivuje mě, že si víc neváží člověka, který je šampionem a své soupeře ničí na potkání. Vůbec se mu nedivím, že není se svou výplatou spokojený, já bych na jeho místě také spokojený nebyl a jednal bych stejně,“ řekl legendární Georges St.Pierre.

„Jestli Ngannou není spokojený s tím, co mu momentálně UFC nabízí, tak ať si najde místo, kde mu vyhoví, protože zrovna on je ten typ člověka, který si to zaslouží.

Vezměte si, že být šampionem těžké váhy není zrovna snadný úkol. Je to jediná kategorie, kde je každá rána rozhodující. Je opravdu velmi vzácné zde vidět jednoho člověka vládnout po delší dobu. Proto je Ngannou naprosto v právu, pokud si říká o větší výplatu,“ sdělil GSP pro MMA Junkie.

Hvězdy Ngannouovi zrovna nakloněny nejsou. Protože je po operaci kolene, tak se do klece letos už znova nepodívá. Tím pádem se ze své smlouvy vybojuje až v příštím roce a pak bude muset doufat, že Tyson Fury splní svůj slib a utká se s ním v boxerském zápase s hybridními pravidly.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.