top fight logo export web
Gustafsson Chimaev ufc

Gustafsson: Na Chimaeva v gymu už nestačím, ten člověk pracuje 5x tvrději jak všichni ostatní

Khamzat Chimaev je člověkem, pro kterého jsou bojové sporty naprostou posedlostí.

Jak se nechal slyšet jeho dlouholetý tréninkový parťák Alexander Gustafsson, Khamzat tráví prakticky veškerý svůj volný čas pouze v tělocvičně. Jako by pomalu už jiné prostředí ani neznal, ale zejména díky tomu je tak úspěšný.

„Khamzat už teď pracuje mnohem tvrději, než jsem kdy pracoval já. Dokonce i víc, než trénují všichni ostatní. Ten člověk nasadil 5x takové pracovní tempo, že ho prostě již není možné dohnat. Fyzicky mu zde nikdo nestačí,“ prozradil pro server MMAFighting Gustafsson.

„V podstatě celý den nepotkáte Khamzata nikde jinde jak v tělocvičně. Tohle je jeho denní chléb, jeho vzduch. Když já byl na vrcholu svých sil, měl jsem tři tréninky denně, on už teď jede pětifázově a i tak není unavený. Tohle je naprostá kardio mašina,“ chválil svého švédského kolegu.

Chimaev se tedy patrně řídí heslem „Tvrdě na cvičišti, lehce na bojišti“. Příštím jeho soupeřem přitom bude Gilbert Burns, který už představuje skutečně velké sousto. A teprve proti němu se ukáže, jaký má tento vlk ambice. Stačí mu jedna výhra a dozajista ho pak Dana White protlačí k titulu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!