top fight logo export web
ccd5dce623e8e8b36df1969d49af040614328182

Gustafsson přiznává: Nebyl jsem ve své kůži, Jones mě porazil hlavně takticky

Velká bitva, na níž s napětím čekaly miliony lidí, je za námi a už teď víme, že navrátilec Jon Jones byl opět korunován králem polotěžké váhy. Kde tedy udělal Gustafsson, jenž se na svého soka tak dlouho připravoval, chybu?

Druhé setkání a i druhá výhra Jona Jonese. Americký umělec, který poprvé vyhrál na body, tehdy prozradil, že nevěnoval svému švédskému protějšku během přípravy tolik pozornosti, díky čemuž se celý duel natáhl do krvavé řežby, z níž mohli mnozí jen velmi těžko určit vítěze. 

Druhé setkání a i druhá výhra Jona Jonese

Souboj na UFC 232 byl přeci jenom už o něčem jiném. Kdekdo si mohl myslet, že „Bones“ bude po dlouhodobé přestávce bez zápasu v kleci z formy, ovšem všichni podobně smýšlející se značně spletli. Jon celou dobu na sociálních sítích sdílel videa, kde trénuje údery, avšak na bojišti to bylo úplně něco jiného, co Gustafssona zaskočilo.

„Nebudeme si nic nalhávat, Jones byl tentokrát lepší,“ prozradil po odstupu času švédský borec, který sice balancuje okolo špičky žebříčku, avšak stále nemůže dosáhnout jeho vrcholu. „Jon přesně věděl, co dělá, zastavil mě hned v prvním kole,“ pokračoval ve svém hodnocení, v němž se nám snažil naznačit, že mu protivník poranil třísla. 

„Nemohl jsem se hýbat. Nebyl jsem vyčerpaný nebo tak něco, jen prostě byla limitována moje pohyblivost. Přesně to, na čem jsem závislý a bez čeho nejsem sám sebou,“ prozradil. „Je to velká rána nejen pro mě, ale i pro mou kariéru. Na svou další šanci si budu muset teď nějaký čas počkat,“ doplňuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!